عود جذب ثروت نوعی عود است که به طور خاص برای جذب روزی و فراوانی استفاده  و با نام هایی مثل باران ثروت، عود گلد کوین،عود کسب وکار، مانی و سکه نیز شناخته می شود. این عود از ترکیب گیاهان و مواد مختلفی ساخته می شود که هر کدام به نوبه خود دارای خواصی هستند که گفته می شود به جذب ثروت و رفاه کمک می کنند.

عود جذب ثروت و پول

رایج ترین مواد تشکیل دهنده عود ثروت عبارتند از:

  • چوب صندل: این چوب خوشبو به طور سنتی برای جذب ثروت و رفاه استفاده می شود.
  • دارچین : دارچین به دلیل خواص گرم کننده و محرک خود شناخته شده است و به افزایش جریان انرژی و شانس کمک می کند.
  • میخک : میخک دارای رایحه تند و تیزی است که به دفع انرژی منفی و جذب انرژی مثبت کمک می کند.
  • زنجبیل : زنجبیل به دلیل خواص محرک و نیروبخش خود شناخته شده است که به افزایش انگیزه و اراده کمک می کند.
  • نارنج : نارنج به دلیل رایحه شاداب و خوشایند خود شناخته شده است و به افزایش خوش بینی و شادی کمک می کند.

عود ثروت را می توان به روش های مختلفی استفاده کرد. رایج ترین روش سوزاندن آن به عنوان عود است. می توانید عود را در یک عودسوز قرار داده و آن را روشن کنید. دود عود به انتشار رایحه و خواص آن در محیط کمک می کند.

روش دیگر استفاده از عود ثروت به عنوان بخور است. می توانید چند قطره از روغن عود را به آب بخور اضافه کنید و بخار آن را استنشاق کنید.

همچنین می توانید عود ثروت را به صورت پودر درآورده و آن را در کیسه ای کوچک قرار دهید. این کیسه را می توانید در کیف پول، جیب یا محل کار خود نگه دارید تا به جذب ثروت و فراوانی کمک کند.

نحوه کار عود ثروت:

عود جذب ثروت از طریق چند مکانیزم مختلف به جذب ثروت و فراوانی کمک می کند:

  • جذب انرژی مثبت : عود ثروت با رایحه و خواص خود به جذب انرژی مثبت و دفع انرژی منفی کمک می کنداین امر می تواند به ایجاد فضایی مناسب برای جذب ثروت و رفاه کمک کند.
  • افزایش تمرکز و اراده :عود ثروت می تواند به افزایش تمرکز و اراده کمک کنداین امر می تواند به شما کمک کند تا اهداف خود را در زمینه ثروت و رفاه با جدیت بیشتری دنبال کنید.
  • ایجاد حس خوش بینی و شادی : عود ثروت می تواند به ایجاد حس خوش بینی و شادی کمک کنداین امر می تواند به شما کمک کند تا فرصت های جدید را در زمینه ثروت و رفاه بهتر ببینید و از آنها استفاده کنید.

خرید عود ثروت:

عود ثروت را می توانید از فروشگاه های مختلفی مانند عطاری، فروشگاه های محصولات معنوی و فروشگاه های آنلاین مثل عودلند ممنتو تهیه کنید.

اگر سوالی دارید از طریق چت آنلاین سایت و یا راه های ارتباطی زیر از ما بپرسید.

 

تهیه شده توسط عودلند ممنتو – کپی با ذکر منبع بلامانع می باشد.

 

  اینستاگرام عودلند ممنتواینستاگرام

واتساپ عودلند ممنتو  واتساپ

بهمن و اسفند 1400 (بروزرسانی بهمن 1402)